четвер, 1 грудня 2022 р.

РЕКОМЕНДУЄМО:

 

Соціально-просвітницькі тренінги з формування мотивації до здорового способу життя та профілактики ВІЛ/СНІДу
Автори: Страшко С. В., Животовська Л. А., Гречишкіна О. Д. та ін.
Видавництво: Київ: Освіта України
Рік видання: 2006
Сторінок: 260
Анотація: Навчально-методичний посібник для викладачів валеології, основ медичних знань та безпеки життєдіяльності, вчителів основ здоров'я, студентів вищих педагогічних навчальних закладів.

Посібник буде корисним для студентів педагогічних вищих навчальних закладів, вчителів, класних керівників, соціальних педагогів в організації роботи з дітьми та молоддю, спрямованої на формування здорового способу життя, а також спонукатиме їх до пошуку нових ідей, педагогічних рішень, творчості.

 


Моніторинг епідемії ВІЛ/СНІДу. Оцінка ефективності протидії (соціальний аспект)
Відп. редактор: Ю.І. Саєнко
Видавництво: Київ: ПЦ «Фоліант»
Рік видання: 2004
Сторінок: 416
Анотація: У пропонованій праці розглянуто питання методології соціального моніторингу,технології його реалізації, методи оцінки ефективності соціальних програм/проектів, методи та прийоми планування соціального моніторингу, спрямованого на допомогу в реалізації соціальних програм/проектів, зокрема у сфері охорони здоров’я, вивчення соціальних аспектів поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні. У монографії подано результати низки соціологічних досліджень, проведених Фондом «Інтелектуальна перспектива», а саме: дослідження за проектом «Контроль за епідемією ВІЛ/СНІДу і туберкульозу в Україні» на замовлення МОЗ України та Світового банку; дослідження за темою «Протидія епідемії ВІЛ/СНІДу: знання, ставлення та поведінка працівників правоохоронних органів» на замовлення Українського фонду боротьби з ВІЛ- інфекцією і СНІДом, а також дослідження за темою «ВІЛ/СНІД на робочому місці» на замовлення Представництва МОП в Україні.

Книга адресована фахівцям із соціальних технологій, представникам органів державної влади, міністерств, відомств, неурядових організацій, політичним та громадським діячам, широкому колу читачів, які займаються реалізацією програм соціального спрямування й кого не обходять проблеми поширення епідемії ВІЛ/СНІДу в Україні.

ВІЛ/СНІД та формування здорового способу життя: навчальний посібник
Автори: В. П. Поліщук, О. В. Молчанець, Г. В. Коротєєва
Видавництво: Київ: Освіта України
Рік видання: 2008; іл., схеми, граф.
Сторінок: 175
Анотація: Ставлячи перед собою завдання висвітлення найбільш актуальних питань, пов’язаних з епідеміологією ВІЛ/СНІДу, факторів, що підвищують рівень ураженості вірусом, профілактики інфекції та формування здорового способу життя, автори приділили велику увагу причині СНІДу ― вірусу імунодефіциту людини. Оскільки майбутні вчителі біології, на нашу думку, є найбільш ефективною ланкою поширення інформації про ВІЛ/СНІД серед молоді та підлітків, знання біології ВІЛ буде ключем для розуміння наслідків і проблем, пов'язаних з поширенням, патогенезом і, найголовніше, профілактикою цього вірусного захворювання.