четвер, 14 травня 2020 р.

Міжнародний день сім'ї


         15 травня вся країна відзначатиме Міжнародний день сім'ї .
    Сім´я, увібравши в себе історичний досвід усіх попередніх поколінь, завжди була і залишається осередком збереження духовних і культурних традицій нації. Весь світ знає, якою талановитою, працелюбною, духовно багатою є українська нація. Ці високі якості закладаються саме в сім´ї, де дитина отримує перші уроки любові до батька, матері, до своєї Батьківщини. У сім´ї вона набирається сил і натхнення, які допомагають їй впродовж всього життя долати життєві труднощі, досягати вершин і отримувати перемоги, адже саме родина є тією цеглинкою, з якої складається добробут та спокій у нашій державі.
 Саме бібліотеки завжди знаходяться в самому центрі роботи з сімєю, вони посідають особливе місце серед усіх інших соціальних інститутів. Завдяки творчому підходу вони є лідерами багатьох починань, здійснюючи бібліотечно-інформаційне обслуговування, культивуючи духовність та сімейні цінності, організовуючи змістовне дозвілля, виробляючи власний стиль на основі неординарних підходів до традиційних форм масової роботи та довірчих відносин з читачами. Відродження традиції сімейного читання як культурної норми розвитку дитини одне з найважливіших завдань бібліотечних установ
У зв'язку з цим у читальній залі бібліотеки організована книжкова виставка «Міцна родина – сильна країна». 
На виставці представлені книги - рекомендації щодо визначення сімейних цінностей, збереження сімейного затишку та знаходження взаєморозуміння, книги, які звертаються до мудрості поколінь та збереження традицій родини, спрямовані на патріотичне виховання у сімї.
Запрошуємо відвідати нашу виставку на нашому блозі.